+359-886-590-019

הטקסי שלך בהובלת חוף ים שטוף בכל מקום 24/7

שירותי מוניות בסאני ביץ '

מוניות בסאני ביץ ', נסבר, סנט וולאס והסביבה, העברות שדה תעופה במחירים תחרותיים והנחות ללקוחות קבועים - אלה הם רק חלק מהשירותים שאנו מציעים. אנו עומדים לשירותכם 24/7 כל השנה פשוט חייגו + 359-886-590-019

טיולים

אנו יכולים להציע טיול ליום אחד באזור בורגס דוגמת בורגאס, ורנה, פומוריה, אלבנה, חולות הזהב, שיפקה או אטרה. פשוט תגיד לנו לאן אתה רוצה להגיע

העברה של שדה תעופה בבורגס

אנו שואפים לבצע העברות משדה התעופה של בורגס / ורנה במהירות ובקלות, וזו הסיבה שתוכל לאבטח את שלך בכמה צעדים פשוטים באינטרנט.

טיולים יומיים

סע כשאת אומרת ואחרי ההגעה יש לך שעה או שעתיים להסתובב בשלום, גם אני ואני הובלנו אותך. כמובן כמו שאתה רוצה לאן שאתה רוצה ללכת לשם.

שתו ונוסעים

מה זה משקה & דרייב? - השם הפופולרי של "אתה שותה - אנחנו נוהגים" - תורגם לבולגרית "אתה שותה - אנחנו נוהגים". עם השירות החדש של דרינק אנד דרייב, יש לך עכשיו אפשרות לשתות או לעבור למיקום הרצוי עם מכונית משלך לאחר שתיית.

ורנה דולפינריום

הדולפינריום של ורנה קיים מאז 1984. מופע הדולפינים הוא אטרקציה מושכת לכל אזרחי ואורחי העיר. הדמויות של המופע הן הדולפינים ג'ואנה,

לשכור רכב

אנו ממליצים על שירותי השכרת רכב בכל הערים הבולגריות, בכל שדות התעופה הגדולים בבלקן. היתרונות העיקריים: מכוניות חדשות, שירות לקוחות באיכות גבוהה, מיקומי משרד מושלמים. החברה נוסדה בשנת 2003, כיום היא ספקית השכרת הרכב הגדולה בבולגריה.

כותל

וליקו טרנובו

טירת רבדינובו

סוזופול

סליבן

ורנה

שוק שאטלג’ה

ורנה דולפינריום

נהיה בקשר

אנו מספקים שירותי איסוף שדה תעופה משדה התעופה של ורנה, מרכז בורסה ומכל יעד אחר. חסוך זמן וכסף לחופשה על ידי תכנון מראש והזמנת העברות פרטיות והסדר אחר שלך עכשיו!

בהמשך השימוש באתר אתה מסכים לשימוש בעוגיות. עוד מידע

הגדרות העוגיות באתר זה מוגדרות "לאפשר עוגיות" כדי להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר האפשרית. אם אתה ממשיך להשתמש באתר זה מבלי לשנות את הגדרות העוגיות שלך או שאתה לוחץ על "קבל" למטה, אתה מסכים לכך.

סגור